3 Ocak 2013 Perşembe

Yakıt Tasarruf CihazıDailymag; Benzinli, Dizel, LPG’li tüm marka ve model araçlarda ve tüm yakıt türlerinde  %25 tasarruf sağlıyor.
Dailymag yakıt verimliliğini artırır ve  düşük yakıt maliyeti sağlar.
Dailymag aracınızın performansını artırır motor ömrünü uzatır, motorunuzun karbon ve yakıt kirliliğini azaltır.
Dailymag'in kombi ısıtma sistemlerindede yükset yakıt tasarrufu sağladığı teknik raporlarla kanıtlanmıştır.


Dailymag karşılıklı iki kutbun oluşturdugu manyetik alan sayesinde yakıt borusundan geçen yakıtı iyonize eder.

Dailymag Yakıt Tasarruf Cihazı, yakıt içerisindeki karbon moleküllerini birbirlerinden ayrıştırmaya ve yanma noktasında daha fazla oksijen ile buluşmalarına, çiğ yanma oranını azaltmaya, yakıtta emisyon değerlerini düşürmeye destek verir.
Dailymag Yakıt Tasarruf Cihazı, yüksek manyetik alan içeren, özel dizayn edilmiş manyetik yakıt düzenleyecisidir.
Dailymag Yakıt Tasarruf Cihazı, yakıt hattı üzerine takıldığında güçlü manyetik alan yaratarak, yakıtın içinde bulunan hidrokarbon molekülleri arasındaki kovalent bağları zayıtlatmak suretiyle, mevcut yakıtın oksijen ile daha iyi bir bağ oluşturarak daha yüksek yanmasını sağlamaktadır.


Kullanımı Çok Kolay! Yakıt besleme borusu üzerine; yakıt pompası, enjektör ve karbüratörden önce en uygun yere ürünle birlikte gelen plastik kelepçe yardımıyla dıştan monte edilir. Kesme delme gibi hiçbir işleme gerek yoktur. Herkes çok rahatlıkla kendisi yakıt borusu üzerine aleti  monte edebilir.
Kombilerde, gaz valfi ve kombi arasındaki tırtıklı hortumun herhangi bir yerine aynı şekilde ürünle birlikte gelen plastik kelepçe yardımıyla takılır.
Tüpgazda, detantör ve ocak arasına, hortumun uygun yerine plastik kelepçe yardımıyla monte edilir.

Firma Rehberi

Firma Rehberi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder